Relacja z 27. Pikniku Naukowego - Dziękujemy za wspólną zabawę!

W sobotę 15 czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w 27. Pikniku Naukowym na PGE Narodowym! Nasze stanowisko IP PAN w Strefie Zdrowia (G17) przyciągnęło wielu pasjonatów nauki i ciekawskich odkrywców. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas i uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach!

Zobaczcie naszą fotorelację z tego wyjątkowego dnia

Specjalne Podziękowania
Chcemy serdecznie podziękować całemu zespołowi, który z ogromnym zaangażowaniem pracował nad przygotowaniem naszego stanowiska i atrakcji na 27. Pikniku Naukowym!

Podziękowania dla ekipy z Laboratorium Psychopatologii Eksperymentalnej IP PAN
Ogromne brawa należą się mgr Hani Gelner i dr hab. Łukaszowi Gawędzie, prof. IP PAN, za zaplanowanie całego wydarzenia. Wielkie podziękowania także dla reszty zespołu, który wspierał nasze stanowisko przez cały dzień: Oli Bartnik, Alicji Fidler, Szymonowi Korpanty, Małgorzacie Kostce, Michałowi Lewandowskiemu, dr Marii Nalberczak-Skóra, Aleksandrze Olechowskiej, mgr Justynie Piwińskiej, Antkowi Rapczyńskiemu i Hubertowi Szewczykowi.

Podziękowania dla ekipy z Laboratorium Neuronauki Klinicznej IP PAN
Wielkie ukłony dla mgr Doroty Stelmaszyńskiej za zaplanowanie części atrakcji i niesamowite zaangażowanie w ich przygotowania. Dziękujemy także Dominice Grzance, Tomkowi Walkiewiczowi i Bartkowi Nawotczyńskiemu za pomoc i wsparcie (także na naszym stanowisku). Specjalne podziękowania dla Natalii Gałązowskiej i mgr Ani Staniszewskiej za przygotowanie emocjonującego quizu.

Wasze zaangażowanie i kreatywność sprawiły, że nasze stanowisko było naprawdę NIE DO WIARY!

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za udział i już teraz zapraszamy na kolejną edycję Pikniku Naukowego! Do zobaczenia!

Skip to content