Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 26 kwietnia wystąpi dr Grzegorz Pochwatko z Laboratorium Rzeczywistości Wirtualnej i Psychofizjologii (Instytut Psychologii PAN). Temat wystąpienia: „Anomalie w grze ultimatum. Technika Door-in-the-face.”
Siedziba Instytutu, ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, parter, godz. 10.30.
Serdecznie zapraszamy!

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 22 marca wystąpi prof. dr hab. Wojciech Pisula z Pracowni Psychologii Porównawczej i Ewolucyjnej (Instytut Psychologii PAN). Temat wystąpienia: „Plusy dodatnie są fajniejsze od plusów ujemnych.”
Siedziba Instytutu, ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, … Czytaj więcej

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 15 marca wystąpi dr Agata Stasińska i dr hab. Joanna Mizielińska z Pracowni Psychologii Kulturowej i Badań Międzykulturowych IP PAN.
Siedziba Instytutu, ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, parter, godz. 10.30.
Kolejne seminaria naukowe odbędzie się 22 marca.
Serdecznie zapraszamy!

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 8 marca wystąpi dr Łukasz Okruszek (Pracownia Neuronaukii Klinicznej, IP PAN). Temat wystąpienia: „Przetwarzanie interakcji komunikacyjnych w schizofrenii w kontekście automatycznego i wolicjonalnego poznania społecznego.”
Siedziba Instytutu, ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, parter, godz. 10.30.
Kolejne seminaria naukowe odbędzie się … Czytaj więcej

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 1 marca wystąpi prof. dr hab. Janusz Reykowski (Pracownia Psychologii Politycznej, IP PAN). Temat wystąpienia: „Ideologia a proces poznwczego konstruowania społecznych sytuacji zadaniowych.”
Siedziba Instytutu, ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, parter, godz. 10.30…. Czytaj więcej

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 22 lutego wystąpi dr hab. Joanna Rączaszek-Leonardi (Pracownia Psycholingwistyki i Psychologii Poznawczej, IP PAN). Temat wystąpienia: „Problem odcieleśnienia symboli”
Siedziba Instytutu, ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, parter, godz. 10.30. Kolejne seminaria naukowe odbędzie … Czytaj więcej

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 15 lutego wystąpi dr Adam Hahn (University of Cologne, Social Cognition Centre). Temat wystąpienia: „Do We have „Unconscious Attitudes”? No We Don’t! – Explaining Divergences Between Implicit and Explicit Evaluations … Czytaj więcej

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 8 lutego wystąpi dr Rafał Stryjek z Pracowni Psychologii Porównawczej i Ewolucyjnej (Instytut Psychologii PAN). Temat wystąpienia: „Reakcja na zapach drapieżnika u szczurów dzikich i nie tylko.”
Siedziba Instytutu, ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, parter, godz. 10.30. Kolejne seminaria naukowe … Czytaj więcej

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 1 lutego wystąpi prof. Agnieszka Wykowska z Italian Institute of Technology (Genua, Włochy). Temat wystąpienia: „Examining mechanisms of human social cognition with humanoid robot”.
Siedziba Instytutu, ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, parter, godz. 10.30. Kolejne seminaria naukowe odbędzie się … Czytaj więcej

Na seminarium naukowym IP PAN które odbędzie się dnia 11 stycznia wystąpi dr Marta Marchlewska. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Instytutu: ul. Jaracza 1, sala seminaryjna, parter, godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy.